Dzięki rysunkowi i muzyce jeszcze nie zwariowałam :). Gdy muszę "zejść" na ziemię, powrócić do prawdziwego świata, to jest tak, jakby czar prysnął. Bum! I wracam do życia codziennego.
„Painting is the silence of thought and the music of sight.”
Pod spodem kilka moich rysunków rysowanych z różnych powodów. Mam słabość do rysowania oczu i twarzy. Niektóre nie są jeszcze w pełni dokończone lub trzeba w nich dokonać małych poprawek.
Co Wy najczęściej rysujecie?
Który z tych rysunków Wam się podoba?


+001.jpg)








.jpg)



















