Hejka ; D
Na początek kilka słów o mnie i o czym będę pisać na blogu.
Nazywam się Dominika, mam 16 lat i pochodzę ze Śląska. Interesuję się modą, muzyką (nie mam swojego ulubionego gatunku, słucham tego co mi wpadnie w ucho), dekorowaniem wnętrz, rysunkiem, skateboardingiem, statystowaniem w filmach i jeszcze kilkoma innymi rzeczami, z każdego po trochu ; ). Kilka lat uczęszczałam na lekcje gry na pianinie. (Jeśli masz jakieś pytania pisz śmiało na http://ask.fm/Domattina)
Na początek kilka słów o mnie i o czym będę pisać na blogu.
Nazywam się Dominika, mam 16 lat i pochodzę ze Śląska. Interesuję się modą, muzyką (nie mam swojego ulubionego gatunku, słucham tego co mi wpadnie w ucho), dekorowaniem wnętrz, rysunkiem, skateboardingiem, statystowaniem w filmach i jeszcze kilkoma innymi rzeczami, z każdego po trochu ; ). Kilka lat uczęszczałam na lekcje gry na pianinie. (Jeśli masz jakieś pytania pisz śmiało na http://ask.fm/Domattina)
Na tym blogu będę skupiać się głównie na modzie, pokazywać Wam moje stylizacje ale i też o moim życiu codziennym. Myślę, że też dodam czasem jakiś post dotyczący moich zainteresowań lub o czymś innym. Mam nadzieje, że się spodobają Wam moje stylizacje, choć bardzo cenię sobie szczerość i nie straszna mi krytyka ; )
Na dzisiaj stylizacja z moim ulubionym płaszczykiem/żakiecikiem "detektywa", do tego czarne trampki, które również uwielbiam, za ich orginalność (różowy brokat i sznurówki jak wstążki), do tego czarne spodnie i czerwona bluzka z Cropp'a (niestety jej nie widać).
spodnie-H&M
trampki-F&F Cherokee

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz