niedziela, 14 lipca 2013

Lato czas zacząć!

Nareszcie! Dwa tygodnie temu przyszły WAKACJE, LATO! Na to czekałam przez 10 miesięcy udręki w mojej szkole. Cieszy mnie fakt, że już nie będę musiała do niej chodzić, bo "przeskakuje o level w górę" (idę do liceum, gdzie czekają mnie nowe znajomości i nowe zadania, z którymi będę się musiała zmierzyć). Ale teraz nie pora myśleć o szkole tylko...o wolnym! Wreszcie możemy odpocząć! Pogoda jak na razie dopisuje, więc puki co korzystam z ciepła i wyruszam z koleżankami na spacery, sesje, wspinaczki po stromych górkach ; pp. Oczywiście jeszcze jest dużo czasu i nie zaprzestam tylko na tym, bo przecież wiecie, że w wakacje można robić wiele, wiele wspaniałych rzeczy ; )
Dzisiaj prosta stylizacja w sam raz na upalne dni. Bluzka bez rękawków z napisem ESCAPE TO PARADISE (My również możemy UCIEC DO RAJU, na 2 miesiące ale zawsze coś, prawda? ; ) ) , krótkie, jeansowe spodenki, 
srebrny plecaczek, w którym nosze to co niezbędne, miętowe trampki, oczywiście nie obejdzie się bez okularów, które są zresztą na porządku dziennym w lato, no i biżuteria (bransoletki z koralików i muliny, kolczyki w kwiatki i naszyjnik z papużkami) + włosy związane w kucyk żeby było wygodniej ; )
UDANYCH WAKACJI!!!





okulary-market
bluzka-kik
spodenki-targ
trampki-PEPCO
naszyjnik z papużkami-Cropp
plecaczek-?
bransoletki-?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz