Przepraszam, że minęło tyle czasu od mojego ostatniego wpisu, ale tak jakoś wyszło, że nie miałam za bardzo czasu na dodanie kolejnego posta ani niestety chęci (małe załamanie).
Kurcze...ale szybko przeleciały te wakacje, nieprawdaż ? :( Nie mogę uwierzyć, że prawie 2 miesiące już za Nami. Będzie mi brakować tego wolnego czasu, spania do późna, letnich ubrań, ciepełka, które dawało nam słonko, spacerów oraz wielu, wielu innych rzeczy. Na samą myśl robi mi się niedobrze, że trzeba będzie wstawać tak wcześnie -_- . Dobrze, że jeszcze zostało nam trochę czasu na wypoczynek :)
A Wam czego będzie najbardziej brakować?
Na dziś stylizacja podpadająca pod styl rockowy. Choć nie wyglądam jak typowy rockmen (do tego mi daleko), to starałam się dobrać mniej/więcej ubrania pod ten styl.
PS. Niebieski plecaczek nie należał do mnie, wtargnął się przez przypadek :P
PS. Niebieski plecaczek nie należał do mnie, wtargnął się przez przypadek :P

.jpg)


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz